Zachowanie w czystości podłogi w obiekcie, z jakiego korzysta wiele osób, wymaga skorzystania ze specjalistycznego sprzętu. Do takich celów Kärcher proponuje szorowarki automatyczne – innowacyjne aparatury sprzątające do mycia posadzek. Jak wszelkie narzędzia Kärcher, szorowarki charakteryzują się nowoczesną budową i opcją dopasowania wielkości maszyny do czyszczonego budynku. Ową możliwość gwarantują pomiędzy innymi wymienialne szczoteczki walcowe bądź tarczowe, jakie mają daną wielkość oraz zakres pracy.

 

Czym są szorowarki?


Szorowarka automatyczna to niezwykle praktyczny sprzęt, chociaż mnóstwo osób nie docenia tkwiącego w nim potencjału. Wszystko ze względu na fakt, iż narzędzia tego rodzaju zazwyczaj nie są zauważalne na pierwszym planie w miejscach przydatności społecznej, takich jak centra handlowe, sklepy oraz dworce autobusowe. Zauważalne są tylko rezultaty ich pracy, jakie powodują, iż wymienione punkty są przyjemne w odbiorze. Szorowarka do posadzek gra również bardzo istotną funkcję w dużych przedsiębiorstwach.

 

Szorowarki automatyczne Karcher


Jakie są najlepsze szorowarki automatyczne?Szorowarki Kärcher to narzędzia dedykowane czyszczeniu oraz pielęgnacji posadzek. Sprawdzają się one zarówno w sklepach wielkopowierzchniowych, jak również galeriach handlowych. Niejednokrotnie stosuje się je do oczyszczania posadzek twardych w szkołach, budynkach sportowych oraz halach produkcyjnych. Szorowarki automatyczne Kärcher radzą sobie również z oczyszczaniem posadzek elastycznych. To również szorowarki step-on (rydwan) oraz jednotarczowe. Szorowarki Karcher są powiązaniem niezawodności oraz prostoty obsługi. Zostały zaopatrzone w duży silnik trakcyjny. Odlewana z aluminium głowica czyszcząca gwarantuje wytrzymałość oraz odporność. Ręczne podnoszenie głowicy oraz belki ssącej zapewniają łatwą oraz dobrą obsługę maszyny. Czas pracy sięga do 5 godzin bez potrzeby doładowywania.

 

Najistotniejsze właściwości


Są to narzędzia doskonale nadające się do utrzymania wszystkich przestrzeni w doskonałym stanie. Każda spośród nich współdziała z dostępnymi na rynku środkami czyszczącymi, dzięki czemu skuteczność pracy jest na najwyższym poziomie. Najistotniejszymi ich elementami są specjalistyczne szczoteczki bądź pady oczyszczające, specjalistyczne systemy nanoszenie detergentów oraz odkurzacz na mokro. Automaty czyszczące to narzędzia z serii specjalnych występujące w dwóch odmianach pierwszej zasilanej elektrycznie, oraz drugiej bateryjnej.