Pielęgnacja ciała to dla wielu codzienny rytuał. Pozwala on na wyciszenie się i zrelaksowanie, a przy okazji sprawia, że możemy się poczuć zadbani i przez to również pewniejsi siebie. Aby jednak w pełni skorzystać z mocy kosmetyków i akcesoriów, warto wybrać te naturalne, oferowane m.in. przez firmę Tade. Na co warto szczególnie zwrócić uwagę?

Pumeks? Tylko naturalny

Pumeksy firmy Tade to wyjątkowe akcesoria do pielęgnacji stworzone przez samą naturę. Jak to możliwe? Przedmioty te powstają ze skały wulkanicznej występującej w Libanie. Dzięki drobnoziarnistej strukturze umożliwiają delikatne usuwanie szorstkiej i zrogowaciałej skóry ze stóp, łokci i kolan. Pumeksy z lawy wulkanicznej są wygodne i proste w użyciu, a w dodatku bardzo trwałe. Dzięki temu możemy mieć pewność, że w trakcie użytkowania nic się nie złamie i nie pokruszy. Wbrew pozorom, takie naturalne akcesoria do pielęgnacji są nie tylko skuteczne, ale również w pełni bezpieczne dla skóry. W połączeniu z innymi kosmetykami firmy Tade z pewnością gwarantują spektakularne efekty.

Pumeksy Tade? Dlaczego nie!Dlaczego warto wybrać pumeks naturalny?

Pumeksy naturalne już od wielu lat są cenione w polskich domach. Przy ich pomocy bez wielkiego wysiłku można skutecznie usunąć zrogowaciały naskórek z miejsc, w których problem ten jest najbardziej dokuczliwy. Ponadto wygładza i peelinguje – a to wszystko podczas jednego zabiegu, który można spokojnie wykonać w zaciszu domowym. Skóra przygotowana za pomocą pumeksów firmy Tade lepiej wchłania kosmetyki, a dzięki temu nie rogowacieje tak szybko. Ten niewielki przedmiot ma jeszcze jedno zastosowanie, z którego nie każdy zdaje sobie sprawę. Przy jego pomocy można usuwać nie tylko martwy naskórek, ale również plamy z naszych ulubionych ubrań. Co więcej, jest to w pełni bezpieczne i nie zniszczy tkanin, a zabrudzenia szybko staną się przeszłością.
Naturalne kosmetyki i przybory kosmetyczne coraz skuteczniej wypierają naładowane chemią preparaty. Ich sukces bardzo łatwo wytłumaczyć. W jaki sposób? Ich największą zaletą jest bezpieczeństwo. Nie zagrażają naszemu zdrowiu, nie wywołują reakcji alergicznych i nie drażnią chemicznymi zapachami. Produkty naturalne to również prostota użytkowania. Dlaczego jest to tak ważne? Nie oszukujmy się – nie każdy ma czas, aby spędzać w łazience kilka godzin dziennie. Wizyta w salonie kosmetycznym to także większa wyprawa. Dzięki produktom firm, takich jak Tade, nawet najwięksi przeciwnicy przeprowadzania zabiegów pielęgnacyjnych z pewnością skuszą się na chwilę przyjemności.