Ślub, urodziny, święta, zaręczyny, podziękowanie, rocznica - milion okazji do świętowania i milion powodów do obdarowania bliskiej osoby niebagatelnym prezentem.

Nomination elementy

Chcemy, by prezent był trwały, elegancki, a jednocześnie nawiązywał do osoby i okazji. Jak to uzyskać? Wszystkie potrzeby na raz spełni biżuteria, szczególnie, jeżeli daje możliwości  dowolnej kreacji wedle potrzeb i upodobań. Od lat modna jest biżuteria modułowa, tzn. taka, której poszczególne moduły można ze sobą dowolnie łączyć. Bogatą i elegancką ofertę ma włoski producent biżuterii - firma Nomination.

Prezent dobrze przemyślany.

Sprezentowanie całej bransoletki lub dokupowanie poszczególnych modułów oznacza, że obdarowujący bardzo się starał trafić do emocji osoby obdarowanej. Każdy z modułowych elementów zawiera w sobie graficzną treść, którą chce przekazać w niestandardowej formie. Biżuteria Nomination produkowana jest ze stali szlachetnej, złota i srebra. Szczególnie atrakcyjne są bransoletki tej firmy, a konkretnie Nomination elementy, które można ze sobą dowolnie łączyć, za każdym razem tworząc jedną jedyną na świecie, dedykowaną specjalnie dla wybranej osoby bransoletkę.

Na specjalne okazje.

Gwiazdka, Dzień Matki, zaręczyny i rocznica ślubu to szczególne święta. Bez problemu można dopasować Nomination elementy w taki sposób, by stworzyć biżuterię symbolizująca taką uroczystość. • Bożonarodzeniowy charakter prezentu podkreśli moduł z gwiazdką, śnieżynką, złotym reniferem lub gwiazdą betlejemską. • Zaręczyny, rocznicę ślubu lub pierwszej ranki uświetni moduł ze specjalnym napisem "My forever". • Narodziny dziecka? Nic tak świeżo upieczonej Mamy nie ucieszy, jak bransoletka złożona ze złotych i srebrnych elementów z dziecięcym wózkiem, smoczkiem, odciśnięta w stali różową, niemowlęcą stópką lub napisem "My Angel". Są też moduły z figurą chłopca lub dziewczynki. • Nomination  ma również ciekawą ofertę dla najmłodszych. Bransoletkę dla dziecka można zbudować z modułów ozdobionych ulubionymi postaciami dziecięcych bajek i z bajek. Jest więc oczywiście Myszka i Tęczowy Jednorożec, ale także uśmiechnięty kotek, misio z błękitnym lub różowym brzuszkiem, wesoły zając, słoń i biedronka. Oczywiście, każde dziecko lubi wesołe słoneczko. • Jak uczcić podjęcie nauki w uczelni wyższej? Modułem z charakterystycznym, studenckim nakryciem głowy lub z napisem "Graduation". Wygranie zawodów sportowych? Modułem z pucharem zwycięzcy. Biżuteria z modułów ma więc ogromne możliwości dowolnej i bardzo zindywidualizowanej kreacji, a osobie, której ją wręczyliśmy przyniesie dużo radości i zawsze będzie przypominać okazję, która towarzyszyła miłemu wydarzeniu.