Gorące słońce i upalne lato to znak, że zbliża się do nas upragniony urlop. Tak, nie wszyscy mają wczasy lub wakacje w tym czasie. Inni trochę wcześniej decydują się na wyjazd za granicę, gdzie również znaleźć można gorące słońce i wysokie temperatury. W każdym razie nasze lato i za graniczne wakacje łączy jedno - chęć przebywania na plaży. A skoro mowa już jest o plaży to wiele kobiet rozmyśla o tym, jaki strój powinna na siebie założyć, aby wyglądać dobrze i kobieco?

Jedna czy dwie części?

stroje kąpielowe bikini  Biorąc pod uwagę ostatnie trendy modowe, wybór odpowiedniego stroju dla pań nie będzie łatwy. Trendy mówią, że modne są stroje jednoczęściowe. Jednak wiele kobiet nadal kocha stroje kąpielowe bikini, czyli składające się z dwóch części. Wybór odpowiedniego stroju powinien być podyktowany kobiecymi preferencjami. Stroje jednoczęściowe są dla pań, które chcą zamaskować pewne mankamenty sylwetki. Chociaż nie można powiedzieć, że stroje kąpielowe bikini są dla osób puszystych złe. Też są dobre, ale trzeba wybrać odpowiedni krój, aby wyglądać w nim naprawdę dobrze. W każdym roku znaleźć można różnego rodzaju nowe modele strojów składających się z dwóch części, dzięki czemu mamy szansę na opalenie większej części ciała. Tego rodzaju stroje kąpielowe bikini o wiele częściej można spotkać na plaży niż na strefach basenowych.

Kolorystyka i rozmiar

  Również jeżeli chodzi o kolorystykę mamy tutaj pełną dowolność. W sumie nie można powiedzieć, że dany kolor przeważa w danym sezonie. Można zauważyć, że panie starają się wybierać kolory jasne, pastelowe. Może to być podyktowane tym, że lato kojarzone jest z jasnością, wesołością, promieniami słonecznymi. Takie również są jasne kolory, które momentalnie są w stanie nam poprawić humor. Jednak nie można powiedzieć, że nie spotkamy bikini w kolorze czarnym. Panie czasem jednak wolą postawić na coś jasnego również z tego względu, że czarny zbyt mocno przyciąga promienie słoneczne. Pomimo tego, że mamy szansę na szybsze opalenie się. Jednak czasem te promienie słoneczne zbyt mocno grzeją czarny kolor, dlatego z rozwaga wybierajmy kolor, jak również motyw i rozmiar naszego stroku. Niech kobiece bikini będzie wygodne, odpowiednio dopasowane do sylwetki. Niech nie będzie za małe, niech nie będzie za duże. Strój bikini musi być w sam raz, jak ulał. Warto więc zawsze przed zakupem stroju przymierzyć go, dzięki czemu uda nam się coś odpowiedniego dopasować dla siebie. W końcu panie chcą się efektownie prezentować na plaży, aby nie narażać się na wytykanie palcami.