Niemal każda mała dziewczynka ma marzenie, aby posiadać własną lalkę. Musi spełniać odpowiednie kryteria. Dziewczynki chcą, aby lalki potrafiły usiąść, ruszały nóżkami czy mrugały. Wtedy będą mogły nawiązać z lalką prawdziwą, nierozerwalną więź. Taką lalką można się opiekować, dlatego świetnie sprawdzi się, kiedy dziewczynka będzie mieć wkrótce rodzeństwo.

Lalka interaktywna

lalki Baby Born

Od dawna znane są na rynku lalki zagranicznych marek, jednak to lalka niemieckiej marki Zapf Creation zrobiła niebywałą furorę na całym świecie. Doskonale wpisała się w marzenia wielu dziewczynek, które chciały opiekować się własną lalką i zabierać ją wszędzie ze sobą.   Lalki Baby Born mają funkcje, które sprawiają wrażenie, że jest to prawdziwe dziecko. Dziewczynka może je przewijać, nakarmić i opiekować się nim całkiem jak zwykłym dzieckiem. W ten sposób dziewczynka może nauczyć się, że opieka zarówno nad lalką, jak i prawdziwą osobą, wymaga odpowiedzialności i uwagi. Ponadto w dziecku rozwinie się empatia, co może znacznie pomóc w momencie, gdy dziecko pójdzie już do przedszkola. Umiejętności społeczne, tak istotne w dzisiejszym świecie, będą lepiej rozwinięte. Lalka komunikuje, czego konkretnie jej potrzeba, dlatego jest doskonała do ćwiczeń i zabawy.

  Lalki Baby Born mogą pić z butelki

Możemy je też karmić specjalnie stworz oną owsianką przy użyciu talerzyka oraz łyżeczki. Konsekwencją popijania napoju oraz jedzenia są naturalne fizjologiczne potrzeby. Lalki mogą bez problemu się załatwić, co uczy dziewczynkę dodatkowej odpowiedzialności.   Niebywałą atrakcją takiej lalki jest fakt, że porusza oczami, nogami czy głową i komunikuje się bez najmniejszego problemu. Pomoże także nauczyć dziewczynkę, że kąpiel bywa radosnym doświadczeniem. Lalka uwielbia zabawy w wodzie.   Kiedy jej czegoś zabraknie, będzie płakać. Smoczek może ją jednak szybko uspokoić.

Co znajdziemy w zestawie Baby Born?

Dużą zaletą lalki Baby Born jest fakt, że nie potrzebuje wcale baterii. To duży plus, bowiem nie musimy dodatkowo wydawać pieniędzy. W zestawie znajdziemy także owsiankę wraz z talerzykiem i łyżeczką. Dodatkowo w paczce będą też niezbędne akcesoria, jak butelka, nocnik czy pieluszka oraz łańcuszek do smoczka.     Dziewczynka może również obejrzeć specjalne świadectwo urodzenia i przyjaźni, które pomoże im nawiązać większą więź. Tę więź podtrzyma także gustowna bransoletka w dwóch sztukach. Jedna jest przeznaczona dla dziewczynki, a druga dla lalki. Wszystkie te elementy sprawiają, że lalka wydaje się dużo prawdziwsza.  Lalki Baby Born to misternie wykończone lalki dla każdej dziewczynki. Warto je przetestować i sprawdzić wszystkie ich funkcje. Z całą pewnością skradną serce dziewczynki w każdym wieku oraz pozwolą jej polepszyć umiejętności społeczne.