Każda Panna Młoda ma w głowie wizję, tego wymarzonego dnia. Najlepiej, żeby każdy szczegół był dopracowany. Wszystko musi ze sobą współgrać. Wybór samego stylu, czy też motywu przewodniego ślubu, to już jest nie lada wyzwanie, a o kolorze nawet nie wspominając. Nie ma w tym nic dziwnego, to bardzo ważny dzień zarówno dla Pary Młodej, jak i dla ich rodzin. Zazwyczaj wszyscy naokoło mówią, że takie szczegóły nie są istotne, ale prawda jest taka, że na etapie przygotowań, każdy element ma znaczenie i każda Panna Młoda stara się, aby całokształt tego dnia wyglądał jak najlepiej i każdy szczegół ma dla niej znaczenie.

Pamiętaj o kwiatach

Dekoracje na wesele

Wspaniale jest, kiedy wystrój Kościoła jest spójny z tym co wybierzemy jako dekoracje na wesele. Jeszcze lepiej jest, kiedy podobne elementy pojawią się już w trakcie przygotowań i błogosławieństwa. Jeżeli o to zadbamy, nasz reportaż ślubny, który później otrzymamy od fotografa będzie się perfekcyjnie prezentował. Świetnym pomysłem jest skorzystanie z usług jednej florystki, która idealnie dobierze kwiaty do bukietu ślubnego Panny Młodej, do butonierki Pana Młodego, w podobnym stylu przyozdobi Kościół i zrobi dekoracje na wesele. Na sali niekoniecznie muszą to być żywe kwiaty, sztuczne też będą wyglądać pięknie, a przy okazji będziemy mieć pewność, że będą się idealnie prezentować przez całą imprezę. Wszystkie te ozdoby można zamówić na https://alleglass.pl/pl/c/Dekoracje-na-wesele/94.

Postaw na detale

Szukając inspiracji na dekoracje na wesele na pewno natknęliście się na banery z napisem "Para Młoda" lub "Nowożeńcy" albo "Państwo Kowalscy". To świetny pomysł i jednocześnie przepiękna pamiątka dla Was. Najmodniejsze są teraz robione takie właśnie dekoracje na wesele z drewna. Zazwyczaj są wycinane metodą laserową, a przyozdobione kwiatami od razu wprowadzają na salę trochę tak modnego, rustykalnego klimatu. Dokładnie tak samo zrobione możecie wybrać topery na tort. Drewniany napis np. " Pan i Pani Nowak" wbite na szczycie tortu weselnego, to taki drobny dodatek, a tak ładnie wygląda. Nieodłącznym elementem dekoracji na wesele są też winietki, plany stołów i menu, czyli wszystko to, co można nazwać papierową oprawą wesela. Wybierając jakiś motyw przewodni warto postawić na jeden wspólny dla wszystkich takich elementów. Najlepiej, kiedy wybierzemy go już przy kompletowaniu zaproszeń ślubnych. Dzięki temu całość będzie spójna. Takie powtarzające się motywy, które cały czas gdzieś tam na sali, w trakcie wesela się przewijają, przepięknie wyglądają potem na zdjęciach. To właśnie dzięki takim szczegółom, uzyskamy efekt, o którym nasi goście będą mówić jeszcze przez lata.