Woda to konieczność. Każdy z nas musi zdać sobie sprawę z tego, że picie wody jest koniecznością, dzięki czemu będzie można zachować zdrowie. Człowiek jest w stanie obyć się bez jedzenia przez kilka dni, ale woda być musi. Jeżeli ktoś lubi pić wodę gazowaną to w jego domu przydać się może SodaStream. Dzięki temu będzie można wodę gazowaną wyprodukować samodzielnie. Do tego niekoniecznie potrzebna jest innowacyjna technologia i wielkie parki maszynowe w fabrykach spożywczych. Wystarczy nam małe i bardzo poręczne urządzenie, które każdy z nas zmieści na blacie kuchennego stołu.

Gazowana woda do picia

Wiele osób uważa, że gazowana woda do picia jest o wiele lepsza i ma bardziej ożywczy smak. Można skorzystać z możliwości i taką oto wodę przygotować samodzielnie w zaciszu własnego domu, oszczędzając przy tym wielkie ilości pieniędzy. Dlaczego? Bowiem wystarczy woda z kranu, którą po przefiltrowaniu można włożyć do ekspresu marki SodaStream, który wykona już resztę działania, czyli wpuści do naszej wody bąbelki. Inwestując w taki ekspres zapewnimy sobie wodę gazowaną w każdym momencie – nawet wtedy, kiedy wszystkie sklepy będą zamknięte lub też nie będzie nam się w ogóle chciało wybrać do sklepu. Produkcja takiej wody bąbelkowej nie zajmuje dużo czasu. Warto dodać, że dzięki SodaStream nie tylko można wyprodukować zwykłą wodę gazowaną, ale też wodę, do której można dodać syrop smakowy. To ogromna korzyść, bowiem nie wszyscy są zwolennikami picia samej wody. Syropy smakowe są tanie i dzięki temu można wyprodukować naprawdę duże ilości zdrowego napoju.

Bąbelkowa rewolucja dla każdegoProdukcja bąbelków

Ekspres SodaStream jest bardzo łatwy w obsłudze, więc nie ma obaw, że ktoś sobie z tym nie poradzi. Wystarczy postępować według instrukcji dołączonej do każdego ekspresu, aby móc wyprodukować napoje gazowane w domu. Pierwsze co trzeba zrobić to schłodzić lekko wodę, która ma trafić do ekspresu. Schłodzona woda lepiej trzyma bąbelki i będziemy mogli dłużej cieszyć się ich smakiem. Następnie wodę przelewamy do specjalnej butelki pasującej do ekspresu, wybieramy jeden z trybów (łagodny, średni, mocny) i czekamy aż ekspres skończy swoją pracę. Potem rozkoszujemy się wodą, do której można dodać wyżej wspomniany syrop smakowy lub świeży owoc. Dobrym pomysłem są także listki mięty, które będą zapewniały najlepszy napój orzeźwiający w upalne dni. Nie można zapomnieć, że posiadanie takiego ekspresu to także ogromna korzyść dla środowiska. Nie produkujemy tak ogromnej ilości butelek plastikowych, dzięki czemu dbamy o swoje otoczenie.